Ubranka dla chłopców- wiosenne inspiracje

Ubranka z szelkami

Mam mnóstwo różnych ubranek dla chłopców. Ciągle coś nowego powstaje w mojej głowie. Od dawna chciałam też, aby zamieszczać na moim blogu różne zestawienia tych rzeczy.
Staram się szyć ubranka dla dzieci tak, aby pasowały do siebie. Klienci mają niezwykłe pomysły i sami podsuwają mi często fajne zestawienia.

Zacznę może od koszul dla chłopców, szelek i spodni.

Pierwszy zestaw to spodnie bordowe z granatowymi szelkami i koszulką białą z granatową tasiemką.

Spodnie z szelkami i koszulą
Garnitur dla chłopca z szelkami

Drugi zestaw to garniturek z szelkami w kolorze atramentowym. W skład ubranka dla chłopców wchodzi koszula, spodnie, szelki, marynarka i muszka czerwona.

Ubranko dla chłopca
Garnitur dla chłopca-atramentowy

Gdzie najczęściej ubieramy takie ubranka- ostatnio często ubiera się je nie tylko na ważne uroczystości. Teraz dzieci są strojone w takie ciuszki nawet na wypad do miasta na zakupy. Chcemy aby nasze dzieci były ubrane oryginalnie, nietypowo i odlotowo.

A to jeszcze jeden komplet ubranek dla chłopców z granatowymi spodenkami, szelkami granatowymi w białe kropki i koszulką białą.

Granatowe spodnie z szelkami
Granatowe ubranka dla chłopców z szelkami w kropki

Mam też spodnie czerwone, błękitne, niebieskie, białe i czarne. Są też w kolorach beżowych czy kremowych. Koszulek mam całe mnóstwo od jednolitych białych czy czerwonych po różne koszulki z kolorowymi dodatkami. Są to krateczki, paseczki czy kropeczki. Szelki mam w kolorach: granatowym, czerwonym, białym i granatowym w białe kropeczki. Do kompletu można dołączyć muszki pasujące do całego zestawu. Mogą być one czerwone, granatowe czy atramentowe, mogą być kontrastowe lub pod kolor szelek czy spodni.

Jest tyle różnych zestawów że ciężko jest wszystko wymienić. Moje ubranka dla chłopców wyróżniają się ciekawą kolorystyką i fajnymi dodatkami. Lubię eksperymentować, a teraz mam jeszcze swojego modela- maleńkiego synusia na którego ciągle coś szyję- jest moją muzą:)

Dzięki niemu powstają teraz moje ubranka- a jak on wygląda w nich fajnie to od razu je szyję w większych ilościach- aby i inni mogli ubrać swoich syneczków.

Ubranko z szelkami i bordowymi spodniami
Michałek ma ubrane bordowe spodnie z szelkami

 

 

O Jola

Skończyłam szkołę gastronomiczną, Trochę pracowałam w swoim zawodzie. Jednak nie to było moim marzeniem. Odnalazłam swoją pasję dzięki moim dzieciom- trzem córkom a od niedawna też synowi. Szyjąc im ubranka uświadomiłam sobie że lubię to robić. Od kilku lat prowadzę sama sklep internetowy w którym sprzedaję zaprojektowane i uszyte przeze mnie ubranka

Jedna myśl nt. „Ubranka dla chłopców- wiosenne inspiracje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.