Ubranka dla dzieci w krateczkę, marynarki dla chłopców

Marynarka dla chłopca
Marynarka dziecięca w krateczkę

 Ubranka dla dzieci w krateczkę, marynarki dla chłopców, garnitury i płaszcze w ten deseń  są modne?

Jest to deseń w drobną, czarno-białą kratkę, zwana też jako psi ząb lub kurza stopka, kojarzy się z modą retro. I tak powinna się kojarzyć- obecnie wzór ten przeżywa swój renesans. Teraz, jeśli chcesz, możesz ubrać się w pepitkę od stóp do głów.
Wzór ten po raz pierwszy pojawił się w XIII wieku na Bliskim Wschodzie na ścianach i sklepieniach. Coco Chanel była pierwszą kobietą w Europie która ubierała się w ten deseń. Z czasem stał się on symbolem. W pepitkę najmodniejsze są teraz buty (obowiązkowo szpilki, torebki a nawet… skarpetki!)
Pepitkę nosi się bardzo łatwo. Wystarczy trzymać się zasady: bez przesady. Minimalizm i krateczka idą ze sobą w parze. Pepitka lubi kolory: czerwony, żółty, zielony oraz grant, wyłącznie jako akcenty kolorystyczne.
Ubranka dla dzieci też muszą być modne- więc nie może tu zabraknąć tego deseniu. Mamy więc marynarki dla chłopców w krateczkę muszki i spodnie.

Marynarka w czarno-białą kratę ze spodniami
Ubranka dla dzieci w krateczkę, marynarki dla chlopców

Garnitury dziecięce w wersji exlusive mają u nas marynarkę w krateczkę drobną lub grubszą z emblematem, do kompletu są spodnie białe, granatowe, atramentowe, czerwone lub bordowe. Ponadto bodo-koszulka lub koszulka wybrana przez Klienta.

Ubranko dla dzieci z marynarką w pepitko i granatowymi spodniami
Garnitur dla dzieci z marynarką z emblematem w krateczkę

Może ona być klasyczna biała, lub z różnymi dodatkami. Uzupełnieniem i „wisienką na torciku”- jest muszka w pepitkę.
Chłopczyk prezentuje się rewelacyjnie, z klasą i elegancją.

Garnitur dla chłopców z marynarką z emblematem w kratę
Marynarka w krateczkę z białymi spodniami

Z takich materiałów można uszyć płaszczyk, spodenki, kamizelkę do marynarki i spodni czarnych, białych czy granatowych, tak aby krateczka nie była zdecydowaną większością w ubiorze dziecka a tylko subtelnym dodatkiem.

Ubranka takie będą idealne na chrzest dziecka, roczek, na wesele a nawet na różne uroczystości przedszkolne. Marynarkę można wykorzystać do różnych stylizacji dziecięcych.

 

O Jola

Skończyłam szkołę gastronomiczną, Trochę pracowałam w swoim zawodzie. Jednak nie to było moim marzeniem. Odnalazłam swoją pasję dzięki moim dzieciom- trzem córkom a od niedawna też synowi. Szyjąc im ubranka uświadomiłam sobie że lubię to robić. Od kilku lat prowadzę sama sklep internetowy w którym sprzedaję zaprojektowane i uszyte przeze mnie ubranka

Jedna myśl nt. „Ubranka dla dzieci w krateczkę, marynarki dla chłopców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.