Bluzy bejsbolówki, spodnie baggy, dresy dla chłopca

Bluzy bejsbolówki, spodnie baggy

Dresy dla dziecka kojarzą się zazwyczaj ze sportem,  jednak teraz  dzięki swojej różnorodności są także wygodnym strojem do  wszelkich zabaw. U nas  dresy chłopięce to bardzo wygodne i oryginalne stroje. Teraz nie ubiera się dresów tylko do ćwiczenia- są one wykorzystywane na wiele okazji.

Preferujemy zapinane bluzy bejsbolówki i do tego długie spodnie typu baggy, które mogą być proste albo wykończone   wygodnym ściągaczem.

Spodnie baggy mają przedłużany krok- wydawałoby się że są niewygodne- nic bardziej mylnego. Mój syn bardzo je lubi i ma ich dość sporo:) Ja raczej wolę proste i dopasowane w kroku spodnie.

Spodnie dresowe typu baggy
Żółta bluza bejsbolówka
Wesoły kolor bluzy bejsbolówki dla dzieci

Bluzy bejsbolówki są zapinane na napy, z boku mają naszytą literkę. Przód i tył są w takim samym kolorze a rękawy -inne. Całość wykończona ściągaczami. Mamy też bluzy z kapturem. Są dresy chabrowe z białym, czarne z białym, bordowe z białym czy czerwone z białym i szarym kolorem.

Bejsbolówka z kapturem
Kolorowa bejsbolówka z kapturem

 

Bluza bejsbolówka sportowa wygoda

Sportowe dresy łączą wygodę i komfort z modnym wyglądem, dlatego tak chętnie są noszone przez dzieci podczas  zabaw na dworze, w przedszkolu  czy w  czasie wolnym. Coraz częściej sportowe komplety mają różne wersje w zależności od pory roku.  Te na zimę są uszyte z cieplejszej wersji dresówki, często są one ocieplane, aby było ciepło, milo i wygodnie

W moim  sklepie Grusie  można zestawić różne komplety dresowe. Do bluzy bejsbolowej doszywamy pasujące spodnie  baggy.  Wszystkie ubranka dla dzieci szyjemy w Polsce w naszej firmie w Bielsku- Białej. Dużo ubranek szyjemy na zamówienie indywidualne.

Podobają się Wam nasze bluzy bejsbolowe dla dzieci? Szyjemy różne wersje kolorystyczne- według Waszych Życzeń.

Zapraszam do sklepu- a jeśli Was nie przekonałam -to proszę oto jeszcze kilka zdjęć:)

Świetna bluza bejsbolówka
Dresowa bluza dla dzieci
Bluza dresowa biało-bordowa dla chłopców.
Dres dla chlopów
Wygodna bluza bejsbolówka ze spodniami baggy

Komentarze: