Idealny prezent dla rodzica małego dziecka? 5 porad

Idealny prezent dla maluszka?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że kupując prezent malutkiemu dziecku, tak naprawdę kupujemy prezent jego opiekunom. Nieważne, czy jest to zabawka, butelka, maskotka czy ubranko.

Każda z tych rzeczy jest bardzo często najlepszym wsparciem rodzica, pomaga w codziennej monotonii, a także służy malutkiemu człowiekowi, dzięki czemu rodzice mogą zaoszczędzić nieco pieniędzy, które – jak można się domyślić – przy małym dziecku rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Dlatego też ten wpis będzie poradnikiem, w którym dowiecie się, jakie są najlepsze naszym zdaniem prezenty dla świeżo upieczonych rodziców.

Praktyczne prezenty dla malutkich dzieci

Jeżeli obdarowywani przez nas ludzie są osobami religijnymi, możemy zrobić im wspaniały prezent, który z całą pewnością będzie zarówno praktyczny, jak i oryginalny. Ubranka do chrztu – to uniwersalny i zawsze przydatny podarunek. Samo załatwianie tego sakramentu jest dla opiekunów dziecka dużym wyzwaniem. Muszą pozyskać dokumenty, wybrać chrzestnych, których należy przedstawić duchownemu, zorganizować przyjęcie i dopilnować wielu innych rzeczy. Podarowanie im w prezencie ubranka na tą okazję będzie więc dla nich ogromną ulgą i oszczędnością czasu i środków.

 

Kolejną opcją jest piżamka dla pociechy. Nawet w ciepłe dni, gdy kołdra jest sukcesywnie spychana przez dzidziusia, piżamka pomoże mu zachować idealną temperaturę ciała, co z kolei zapewni zdrowie i komfort malucha. Ręcznie szyte piżamki w naszym sklepie wykonane są jedynie z naturalnych materiałów, które w kontakcie ze skórą dziecka nie będą powodować wysypek ani innych, niepożądanych efektów.

 

Trzecia możliwością są miłe, delikatne skarpety dla dziecka. Jest to specyficzny produkt, który zawsze jest mile widziany jako prezent. Stópki maluszków są delikatne, przez co niezwykle narażone na wychłodzenie. Aktywny maluch też często przebierając nóżkami może je zadrapać lub ubić, przed czym będą chronić właśnie skarpety.

Może body lub bodo-koszulka?

Jako kolejny pomysł na prezent proponujemy body. To uniwersalna i zawsze niezbędna część garderoby, która siłą rzeczy jest zmieniana nawet do kilku razy dziennie. Maluszki się ślinią, często im ulatuje pokarm, a w ich pieluchach często dochodzi do nieprzyjemnych przecieków. Za każdym razem cierpi na tym właśnie body. Dlatego też taki prezent może sprawić rodzicom ogromną radość.

Ostatnią propozycją są czapeczki. Główka to bardzo wrażliwa część małego ciałka. Odpowiada za regulacje temperatury ciała, ale jest także najbardziej narażona ze względu na delikatną skórę i ciemiączko, dlatego najlepiej jest o nią dbać do granic przesady. Ręcznie szyte czapeczki zapewnią jej należytą ochronę i komfort.
Poznaliście już nasze najlepsze propozycje na prezent.

Postawcie na szyte ręcznie – postawcie na najlepsze!

 

Zobacz ubranka w naszym sklepie

Garniturek na chrzest

zobacz w sklepie

Ubranka na święta

zobacz w sklepie

Bodo-koszulka

zobacz w sklepie

Komentarze: