Jaki rozmiar ubranka dla rocznego dziecka? Proste porady.

Ubranka dla dzieci

a zwłaszcza kupowanie ich online to trudny orzech do zgryzienia. Nawet jeżeli chodzi o wybieranie garderoby dla nas samych, często zakupy internetowe bywają sporym wyzwaniem. Nie jesteśmy w stanie zobaczyć czegoś na żywo, sprawdzić, z jakiego materiału jest wykonane ubranie, a także najważniejsze – czy rozmiar się zgadza.

koszula dla dziecka

Jak dobrze wiemy, praktycznie każdy sklep rządzi się swoimi prawami w tej kwestii. W jednym miejscu rozmiar „M” będzie pasował idealnie, w innym już będzie różnił się diametralnie. Dlatego jak zaufać zakupom internetowym? To prostsze, niż Wam się wydaje!

Po pierwsze konkrety. Zawsze stawiajcie na sklep, który szczegółowo rozpisuje rozmiary ( nasze znajdziesz tutaj) i materiał poszczególnych produktów, a także udostępnia do Waszej dyspozycji odpowiednie zdjęcia poglądowe.

Po drugie – kontakt z obsługą. To właśnie ona pomoże Wam rozwiać wszelkie wątpliwości, a także profesjonalnie doradzi. I tym właśnie należy kierować się przy wyborze ubranka dla naszych lub bliskich nam pociech.

 

 

 

Popracujmy nad prostym przykładem –

koszula dla chłopca

Każde dziecko rośnie na swój własny sposób, dlatego musimy poświęcić nieco czasu i starań, aby znaleźć odpowiedni produkt. Nie jest to problemem, gdy kupujemy ubranko dla naszego malucha – wystarczy go szczegółowo zmierzyć i już mamy pewność, jakie rozmiary nas interesują.

Większym wyzwaniem jest zakup ubranka dla dziecka, które na co dzień z nami nie przebywa, ale na to też jest rada. Nie bój się zapytać jego opiekunów! Pamiętaj, że to nic złego, a lepiej jest spytać i sprawić dziecku praktyczny prezent, niż wybierać na wyczucie i w efekcie kupić ubranko za duże, lub za małe. To absolutnie żaden wstyd zapytać kogoś, kto każdego dnia jest przy dziecku – nawet jeżeli jesteśmy bliską rodziną obdarowanego. Dzieci rosną z tygodnia na tydzień, jedne mniej, drugie bardziej, więc nie ma możliwości, byśmy byli z tym na bieżąco, gdy nie spędzamy większości czasu w ich towarzystwie. Zdecydowana większość rodziców doceni, że zależy nam na wybraniu odpowiedniego rozmiaru ubranka, bo przecież dzięki temu ich dziecko będzie mieć dopasowany prezent.

 

 

 

Garnitur dla dziecka czerwony

Kierując się tymi wskazówkami, otrzymujesz gwarancję na udany zakup online. Wszystko w Twoich rękach! Pamiętaj, że ubranko zawsze można wymienić na większe, ale świadomy zakup zawsze jest lepszy. Pozwoli Ci to uniknąć formalności, a także zaoszczędzić najcenniejszą rzecz – Twój czas! Nawet jeżeli posiadasz dokładne informacje dotyczące rozmiaru, a mimo to nadal masz wątpliwości – skontaktuj się z obsługą sklepu. Z przyjemnością pomożemy Ci je rozwiać.

Komentarze: