Koszule dla taty i syna

Koszule dla taty i synaKoszule małe i duże

Zestawy tata i syn, mama i córka stają się coraz badziej popularne. Lubimy ubierać swoje pociechy w miniaturki naszych sukienek czy koszule dla taty i syna. Patrząc na te nasze małe dzieci jakie są dumne, że wyglądają jak my, przypomina mi się moje dzieciństwo. Często z podziwem patrzyłam jak moja mama się ubiera, chciałam wyglądać jak ona. W tamtym czasie było to niemożliwe, jednak marzenia się spełniają.  Postanowiłam więc, że do mojej kolekcji ubranek dla dzieci wprowadzę kolekcję koszul- tata i syn a w przyszłości dla mamy i córki.

Modne koszule dla taty i syna

Dziś często można podziwiać tatę i syna w takich samych garniturach czy koszulach. Pamiętam jak mój synek bardzo chciał mieć taką samą koszulę i krawat jak jego tata, mało tego sam wybrał materiały na koszule dla siebie i tatusia. Mieliśmy niezły ubaw jak wybrał wzór w bardzo krzykliwych kolorach- raczej dla płci żeńskiej:) Dzieci lubią nas naśladować i to dobry czas aby nauczyć je jak się dobrze i stosownie do okazji ubierać.

Od tej pory zaczęłam projektować takie właśnie zestawy. Jednak nie poprzestałam tylko na swoich pomysłach- często zdarza się że klienci mają swój pomysł na stylizację- a ja pomagam im je zrealizować w miarę moich możliwości.

Koszule  dla taty i syn można założyć na komunię, chrzciny, na wesele, do babci. Można zamówić ją na prezent na Dzień Taty czy na Gwiazdkę. Z pewności zrobi furorę.

Komentarze: