Koszulo body dla chłopca

Czym różni się koszulo body dla chłopca od koszuli wizytowej?

Koszulo body to rodzaj koszuli wizytowej dla chłopca w formie przedłużonej i zapinanej w kroku. Jest to wersja elegancka bodów. Szyje się je zazwyczaj z etaminy, lub innego materiału koszulowego.

Najczęściej bodo-koszule ubieramy dzieciom do 2-3 lat. Dziecko w tym wieku jest bardzo ruchliwe i często noszone na rękach. Zwykła koszula wciąż wychodzi ze spodenek, body zapięte w kroku nie marszczy się.

Rodzaje koszulo body dla chłopca

W ofercie naszego sklepu znajdziecie mnóstwo koszulo bodów. Są w kolorze białym, czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim… Są z kołnierzem, ale też ze stójką. Na lato są z krótkim rękawem , na zimę z długim. W niektórych modelach można podwijać rękawy.

Nie chcecie koszuli w jednym kolorze? Nie ma problemu. Wyobraźnia nasza nie zna granic, więc można łączyć różne kolory i faktury: krateczki z kropkami, gładkie z paskami. Często wy sami podpowiadacie jakieś ciekawe pomysły. Szyję więc według waszych wskazówek czy pomysłów.

Wybrać koszulo body czy koszulę?

Koszulo body najczęściej wybieramy gdy mamy małe dzieci, są one ubierane maluchom do 2- 3 lat. Dlaczego tylko do 3 lat? Ponieważ nie wszystkie dzieci lubią, gdy mają coś zapięte w kroku.

Mój syn w wieku 2,5 roku gdy załatwiał się sam na nocniczek nie pozwolił sobie ubrać bodo-koszulki. Cóż niektóre dzieci już od maluszka wyrażają swoje zdanie co do tego co chcą na siebie założyć.

Koszule tradycyjne można ubierać od maluszka. Nie tylko na chrzest, roczek, ale i na imieniny do cioci, na wypad do restauracji. Dziecko od maleńkiego można uczyć kiedy być eleganckim, ale nic na siłę. Czasem mój synuś sam przychodzi do mnie i mówi że chce dziś ubrać „tą bluzeczkę z guzikami”. Jestem wtedy z niego dumna, bo widzę że cierpliwość popłaca:)

Komentarze: