Maseczki wielorazowe dla dzieci i dorosłych

Od 16 kwietnia 2020 roku z powodu panującej pandemii koronawirusa w naszym kraju obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych. Nie dotyczy to co prawda maluszków do 4 roku życia, jednak starszym dzieciom powinniśmy zasłonić twarz za każdym razem, kiedy wychodzą z domu. Jako, że wiosna jest w pełni, to nasze dzieci z pewnością będą chciały wykorzystać każdą z nielicznych chwil spędzonych na świeżym powietrzu na zabawę. Aby nie ograniczać komfortu dzieci poprzez szalik czy chustkę, warto zaopatrzyć się w maseczkę ochronną.

 

Jaką maseczkę wybrać?

Skoro maseczka ma odtąd towarzyszyć każdemu naszemu wyjściu z domu, warto znaleźć taką, która nam się spodoba. W naszej ofercie znajdują się wielorazowe maseczki bawełniane o różnych wzorach, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Bawełna użyta do produkcji maseczek ochronnych posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który potwierdza, że tkaniny nie zawierają szkodliwych substancji. Maseczki są trzywarstwowe – składają się z dwóch warstw bawełny i dodatkowej kieszonki na filtr. Z obu stron maseczek zostały starannie wszyte miękkie gumki oraz specjalny drucik zabezpieczony taśmą izolacyjną.

Posiadamy także maseczki w wersji letniej oraz takie na specjalne okazje, jak chrzciny czy ślub. Wszystkie produkty dostępne są w kilku rozmiarach: dla dzieci od 3 do 6 lat oraz dla dzieci i młodzieży od 6 do 16 lat. Szyjemy również maseczki dla kobiet i mężczyzn o standardowych rozmiarach. Jako, że dbamy o higienę i bezpieczeństwo naszych Klientów, maseczki nie podlegają zwrotowi czy wymianie.

 

Maseczki ochronne do ślubu, maseczki dla pary młodej

Zdjęcie przedstawia produkt – maseczki ochronne do ślubu (lub na inne, specjalnie okazje)

 

Jak zakładać maseczkę ochronną?

  1. Przed nałożeniem maseczki należy dokładnie umyć ręce wodą z mydłem lub zdezynfekować je płynem na bazie alkoholu.
  2. Podczas zakładania maseczki upewnij się że nos, usta i broda są dokładnie zakryte.
  3. Nie należy dotykać maseczki podczas noszenia ani zdejmować jej w miejscach publicznych.
  4. Maseczkę ochronną należy zdejmować bez dotykania przedniej części.

 

Jak dbać o maseczkę ochronną?

Maseczka powinna być wyprana po każdym użyciu. Po użyciu takiej maseczki z twarzy należy ją dokładnie zdezynfekować. W tym celu należy wyprać ją w temperaturze min. 60 stopni a następnie wyprasować. Maseczkę można również umieścić w piekarniku nagrzanym do min. 70 stopni na co najmniej pół godziny w celu dezynfekcji.

 

Wielorazowe maseczki ochronne grusie.com.pl

Zdjęcie przedstawia produkt – maseczki wielorazowe z kieszonką na filtr dla dzieci i dorosłych

 

A teraz rzecz najważniejsza…

Czyli sztuka przekonania naszego malucha do noszenia maseczki. Jak to osiągnąć, skoro często zwykłe założenie czapki graniczy z cudem? Chłopcom warto zasugerować, że przecież najdzielniejsi superbohaterowie zawsze mieli zakryte twarze! Dziewczynkom zaproponujmy, że jej ukochanej lalce też zapewnimy stylową maseczkę – mogą to być kolorowe naklejki, które córeczka będzie mogła zmieniać do woli.

 

Grinning Face with Big Eyes on Apple iOS 13.3

 

No bo która z nas – Mam – nie chciałaby mieć maseczki dopasowanej do codziennej stylizacji?

W końcu jest to teraz nowy element garderoby!

 

Face with Medical Mask on Apple iOS 13.3

Zobacz ubranka w naszym sklepie

Maseczki wielorazowe dla dzieci i dorosłych

zobacz w sklepie

Bomberka dla dziewczynki

zobacz w sklepie

Kremowa sukienka z koronką

zobacz w sklepie

Dres moro-oliwkowy

zobacz w sklepie

Maseczki wielorazowe dla dzieci i dorosłych

zobacz w sklepie

Komentarze: