Ubranka dla chłopców na wiosnę

Ubranka z szelkami

Mam mnóstwo różnych ubranek dla chłopców na różne pory roku. Ciągle coś nowego powstaje w mojej głowie. Od dawna chciałam też, aby zamieszczać na moim blogu różne zestawienia tych rzeczy.
Staram się szyć ubranka dla dzieci tak, aby pasowały do siebie. Klienci mają niezwykłe pomysły i sami podsuwają mi często fajne zestawienia.

Zacznę może od koszul dla chłopców, szelek i spodni.

Pierwszy zestaw to spodnie bordowe z granatowymi szelkami i koszulką białą z granatową tasiemką. W tej chwili spodnie są szyte z wąskimi nogawkami (te na zdjęciu są szerokie)

 

Spodnie z szelkami i koszulą
Garnitur dla chłopca z szelkami

Ubranka na wiosnę  dla chłopców w modnych kolorach

Drugi zestaw to garniturek z szelkami w kolorze atramentowym. W skład ubranka dla chłopców wchodzi koszula biała z granatowymi tasiemkami, spodnie, szelki, marynarka i muszka czerwona. Wiosna bywa kapryśna dlatego trzeba zaopatrzyć się w marynarkę lub kurteczkę przejściową.

Ubranko dla chłopca
Garnitur dla chłopca-atramentowy

Gdzie najczęściej ubieramy takie ubranka

Ostatnio często ubiera się je nie tylko na ważne uroczystości. Teraz dzieci są strojone w takie ciuszki nawet na wypad do miasta na zakupy. Chcemy aby nasze dzieci były ubrane oryginalnie, nietypowo i odlotowo. Takie zestawy są idealne na wiosnę, na lato czy na jesień.

A to jeszcze jeden komplet ubranek dla chłopców z granatowymi spodenkami, szelkami granatowymi w białe kropki i koszulką białą.

Granatowe spodnie z szelkami

 

Mam też spodnie czerwone, błękitne, niebieskie, białe i czarne. Dlatego można skomponować mnóstwo różnych kompletów na każdą porę roku.

Koszule wizytowe dla chłopców

Koszulek mam całe mnóstwo od jednolitych białych czy czerwonych po różne koszulki z kolorowymi dodatkami. Są to krateczki, paseczki czy kropeczki. Szelki mam w kolorach: granatowym, czerwonym, białym i granatowym w białe kropeczki. Do kompletu można dołączyć muszki pasujące do całego zestawu. Mogą być one czerwone, granatowe czy atramentowe, mogą być kontrastowe lub pod kolor szelek czy spodni.

Jest tyle różnych zestawów że ciężko jest wszystko wymienić. Moje ubranka dla chłopców  na wiosnę i nie tylko, wyróżniają się ciekawą kolorystyką i fajnymi dodatkami. Lubię eksperymentować, a teraz mam jeszcze swojego modela- maleńkiego synusia na którego ciągle coś szyję- jest moją muzą:)

Dzięki niemu powstają teraz moje ubranka- a jak on wygląda w nich fajnie to od razu je szyję w większych ilościach- ponieważ i inni chcą ubrać swoich syneczków modnie i wygodnie.

Ubranko z szelkami i bordowymi spodniami
Michałek ma ubrane bordowe spodnie z szelkami

Komentarze: