Ubranka dla chłopców- stylizacje

 

Ubranka dla chłopców -stylizacje, często pytacie jak zestawić ze sobą fajne komplety.

Tyle tych ciuszków- w sieci, w sklepach stacjonarnych- że trudno wybrać coś oryginalnego. Nie dlatego że nic nie ma – ale dlatego ze jest ich aż tyle:). Jedynie dla chłopców jest mała oferta, znacznie mniejsza niż dla dziewczynek. A przecież mali kawalerowie też chcą ładnie i modnie wyglądać. Oczywiście wygląd to nie wszystko- staram się tak projektować ubranka aby były też wygodne. Testuje je dla Was- mój dwuletni syn:)

Często kupujecie u nas ubranka dla swoich pociech i bardzo pomysłowo je łączycie. Pomyślałam że zrobię przegląd Waszych pomysłów na różne stylizacje w ubrankach od Grusi.

Kolor czarno-czerwony. Odważne, ubranka dla chłopców- stylizacje

Ubranka dla dzieci w kolorach granatowych

Czerwień jest za odważna? Proponuję inne stylizacje ubranek dla chłopców w stonowanych kolorach. Są to różne odcienie granatu czy też szafiru.

Biały i czarny- klasyka

Klasyczna biel i czerń- elegancka ale też i trochę smutna stylizacja ubranka dla chłopca. Dlatego też proponuję do tych zestawów kolorowe akcenty. Chłopy nie zawsze chcą ubrać się tak jak my chcemy. Moje dziecię już wykazuje takie zapędy. Chce ubrać się po swojemu. Z tego też powodu wyciągam z szafy kilka rodzajów krawatów w odcieniu czerwieni, czy muszek w kropki, można dodać szelki czy kamizelkę w innym kolorze. Moje dziecię wybiera to co mu się spodoba. Myślę że możliwości jest cała masa,stąd też można iść na kompromis z dzieckiem. Pomysły znajdują się np. tu: https://grusie.com.pl/36-kolekcja-exclusive

Wasze pomysły

Najlepsze pomysły- to Wasze kompozycje. Dlatego też pomyślałam, że nie może zabraknąć ich tu. Są to projekty które zostały zrealizowane czasem jako jedyna sztuka, jednak najczęściej tak się podobały że szyłam ich kilkanaście sztuk. Jedne są bardzo odważne, inne bardzo eleganckie i stonowane. Chcecie aby takie zestawienia pojawiały się częściej?

Zapraszam do odwiedzania nie tylko bloga ale też i sklepu gdzie sprzedaję wszystkie uszyte przeze mnie ubranka https://grusie.com.pl

To na razie tylko kilka pomysłów, postaram się stopniowo dodawać następne ubranka dla chłopców, może też będzie coś dla dziewczynek. Może uda mi się wreszcie napisać artykuł na temat różnych styli w modzie dziecięcej… Wszystko to są plany- które chcę zrealizować. Dlatego też proszę was o komentarze czy chcecie abym je realizowała? Jeśli chcecie ubrać Wasze dziecko inaczej niż wszystkie dzieciaki- zapraszam do mnie. Zawsze służę chętnie pomocą i radą.

Komentarze: