Ubranka do przedszkola. Najnowsze trendy.

Stylowo i szałowo- czy dzieci tak mogą wyglądać?

Ubranka dla dzieci, zwłaszcza tych nieco starszych to  niemałe wyzwanie.

Już w przedszkolu część dzieci lubi wyglądać stylowo i oryginalnie. A nawet jeśli one same nie myślą jeszcze takimi kategoriami, to z całą pewnością ich rodzice zwracają na to uwagę. Nie brakuje także coraz to nowszych trendów mody dziecięcej. Od fikuśnych sukienek dla dziewczynek, poprzez bluzy z kapturem w kształcie aligatora lub innego, równie zębatego stworzenia, aż po spodenki dresowe z niższym stanem.

bluza z kapturem

zdjęcie dzieci w bluzach

Moda dla przedszkolaków

 

Moda wśród najmłodszych kwitnie w najlepsze i nie ma jak tego powstrzymać. A nawet jakby było – to po co? Przecież tak ważne jest, by nasze pociechy od najmłodszych lat miały możliwość wyrażania siebie. A to, przecież nie następuje tylko poprzez zabawę, naukę czy inne zajęcia artystyczno-sportowe. To proces budowany przez lata.

To także możliwość wyróżniania się na tle innych, pokazanie swojego charakteru, a co najważniejsze – odkrywanie samego siebie! Oczywiście, to także ma pewne granice, ponieważ ucząc dziecko jak się zachowywać, nie będziemy aprobować stroju super bohatera do teatru czy w inne, nieco bardziej oficjalne miejsca. Ale tak długo, jak ubraniowe eksperymenty nie wymykają się spod kontroli, należy jak najbardziej pozwalać dziecku na wyróżnienie się, samodzielne wybieranie ubrań.

A my na to jak na lato:)

Dla nas samych to także miłe zajęcie, ponieważ szukanie stylowych, oryginalnych ubranek to nie tylko wyzwanie, ale i radość. Równie często, gdy bywa tak, że szkoda nam jest wydawać na siebie, zawsze możemy zaszaleć na zakupach dla naszej pociechy i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony zostanie zaspokojona chęć zakupów, a z drugiej nasze modne pociechy będą prezentować się fenomenalnie, a my sami poczujemy się jak styliści największej gwiazdy świata. Bowiem tym właśnie są dzieci dla rodziców – najjaśniejszymi gwiazdami, których blask rozświetli każdy, nawet najbardziej ponury dzień. Jednak ceny ubranek bywają mocno zawyżone, przez co automatycznie wywołują niechęć do dalszych zakupów. Z kolei tanie ubranka dla dzieci nie zawsze cieszą się jakością. Jak więc odnaleźć neutralny środek?

Sieciówka czy mała rodzinna firma?

Przede wszystkim zastanów się, czy nie warto jest poszukać nieco mniejszych sklepów niż ogromne sieciówki w galeriach handlowych. Najczęściej niewielkie, prywatne firmy produkują nie tylko doskonałe pod względem jakości ubranka, ale także korzystne cenowo. Mówiąc w pełni szczerze, oprócz wspomnianych wyżej otrzymujesz coś więcej – niepowtarzalność. Ubranka szyte ręcznie właśnie tym się cechują.

Przekonaj się sam – jeżeli ubranka z mniejszych firm nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące, zawsze możesz wrócić do dużych sklepów. Gwarantujemy – nie zawiedziesz się.

Komentarze: