Ubranka na przedszkolne uroczystości

Nowy rok szkolny, nowe wyzwania i….stylizacje 😉. Czas na ubranka na przedszkolne uroczystości.

   Już od ponad miesiąca trwa nowy rok szkolny, a co za tym idzie? Nowe wyzwania, doświadczenia, przygody i wspomnienia dla naszych pociech oraz nas samych 😊

Uroczystości przedszkolne

   Już minął czas beztroskiej zabawy i wakacji, a na plan główny weszły obowiązki, zadania domowe, sprawdziany. Przeróżne konkursy oraz akademie, pasowanie na ucznia i wszelkiego rodzaju uroczystości szkolne oraz przedszkolne, to nowe wyzwania.

  Tu pojawia się pytanie:  jakich będziemy potrzebowali ubranek na przedszkolne uroczystości. Przecież chcemy aby nasze dziecko  wyglądało elegancko ale zarazem czuło się komfortowo.

Kompletujemy ubranka na przedszkolne uroczystości

Oczywiście wciąż od niepamiętnych czasów, na tego typu uroczystościach, panuje biel koszul, wraz z czernią lub granatem spodni i marynarek. Jest to stały i pewny zestaw świadczący o dobrym przygotowaniu i szacunku do szkolnych reguł.

Dozwolona kolorystyka ubranek na przedszkolne uroczystości

Jednak taki strój nie musi być nudny, czy też ciągle ten sam, warto wprowadzić do niego nutę nowoczesności 😍
Dlatego od razu pojawia się pytanie, czy wypada odejść od bieli i czerni na rzecz kilku kolorowych dodatków?

Kiedyś może nie było to dopuszczalne, jednak obecnie elegancki styl jest perfekcyjnie łączony z rozmaitymi dodatkami. Wykończenia te nie tylko idealnie pasują do ważnych uroczystości ale nadają im także specjalnego, modnego charakteru.

Ubranko wizytowe w kolorze bordowym
Ubranko do przed
szkola na uroczystości w kolorze bordowym https://grusie.com.pl/ubranka-wizytowe/349-czerwone-ubranko-z-kamizelka.html

Zacznijmy od koszul


Toteż możemy śmiało ubrać nasze pociechy w ubranka od Grusi na specjalne okazje. Znajdziecie tu nie tylko wyżej wspomniane białe koszule, ale także koszule połączone z czerwonymi, czarnymi, granatowymi, niebieskimi, kolorami oraz z różnego rodzaju karteczką, która nadaje całości niezwykle efektywny wygląd

Koszule szyte są również na zamówienie, więc nie musimy się ograniczać co do wzoru, ale możemy eksperymentować i cieszyć się niebanalnymi stylizacjami.

Ubranka wizytowe dla chłopców

Idealne wykończenie stanowią garnitury, spodnie oraz same marynarki, które, przełamują tradycyjne wzory poprzez użycie różnorakich wykończeń, ściegów i tasiemek. Ubranka na przedszkolne uroczystości będą idealne też na uroczystości rodzinne.


W takim stroju nasze pociechy będą wyglądały elegancko, odpowiednio do okazji i modnie, a równocześnie nie będą czuły się skrępowane i niekomfortowo. Taki zestaw powinien znaleźć się w każdej szafie. A najważniejsze że użyjemy go nie raz, gdyż wszystkie materiały są pożądane, polskie i posiadają wszelkie atesty, więc pierwsze pranie nie będzie dla nich ostatnim

Komentarze: