Jak wypożyczyć ubranko? Alternatywa dla zakupu

Chrzest, urodziny dziecka lub rodzinne uroczystości to najlepsze okazje,  aby wystroić nasze maluszki w piękne stylizacje.  Jednak jak każdy z nas wie, dzieci nie tylko szybko rosną, ale również stroje sporo kosztują.  Czy można ubrać pociechę w piękną sukienkę lub garnitur, nie wydając przy tym zbyt dużo pieniędzy? A w dodatku być bardziej eko? Oczywiście, że tak! Właśnie z taką myślą powstała  wypożyczalnia ubranek by Grusie. To doskonała alternatywa dla drogiego, jednorazowego zakupu. Jak wypożyczyć ubranko?  Udowodnimy Ci, że to nic trudnego.

 

Czym jest wypożyczalnia ubranek?

Wypożyczalnia –  to słowo, które kojarzy się nam z dość dawnymi czasami. Kto z nas nie wypożyczał kaset VHS lub książek z biblioteki, a obecnie filmów z różnego rodzaju platform telewizyjnych? Czy zatem  słowo „wypożyczalnia”  powinniśmy wyrzucić do kosza? Zdecydowanie nie! Idea wypożyczalni nieustannie zyskuje na znaczeniu. Jest to prosty sposób na zamówienie i otrzymanie towaru, który po użyciu można zwrócić.  A to wszystko bez ponoszenia dużych kosztów, bez przemierzania niezliczonej ilości sklepów, bez pomnażania zawartości szafy, w której i tak ciężko zmieścić kolejne rzeczy.

Zasady są proste: oglądasz – kupujesz – nosisz – zwracasz.

Kliknij i dowiedz się więcej: Wypożyczalnia ubranek do chrztu.

 

ABC wypożyczalni by Grusie 

Oto kilka informacji, o których musisz wiedzieć, korzystając z naszej wypożyczalni. W przypadku pytań, jesteśmy do dyspozycji!

 1. Wypożyczalnia działa online: https://grusie.com.pl/80-wypozyczalnia-ubranek-dla-dzieci i stacjonarnie – pod adresem: ul. Leszka Czarnego 9
  43-300 Bielsko-Biała.
 2. Wypożyczając ubranko, pobrana zostaje kaucja – zostanie ona oddana po zwrocie towaru. W  przypadku uszkodzeń kaucja jest zmniejszona o cenę naprawy. Jeśli ubranko zostanie uszkodzone nieodwracalnie, nie oddajemy kaucji.
 3. Zadzwoń przed wypożyczeniem, a z ogromną przyjemnością pomogę w doborze rozmiaru.
 4. Czas na oddanie ubranka to 4-7 dni. Bardzo proszę nie prać ubranek. To nasz obowiązek.
 5. Istnieje możliwość zmierzenia ubranek. Prosimy o zgłaszanie tego tydzień przed planowaną przymiarką.

 

jak wypożyczyć ubranko? Z wypożyczalnia by Grusie
Wypożyczalnia Grusie – blisko, nawet jeśli daleko

Zalety wypożyczania ubranek przez Internet

Coraz więcej rodziców zastanawia się, jak wypożyczyć ubranko i czy warto. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, poznaj korzyści z wypożyczania, a nie kupowania:

 • Komfort – wypożyczalnia to możliwość zamawiania używanych, ale znakomitych jakościowo ubranek dla dzieci przez Internet. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść na stronę https://grusie.com.pl i wybrać to, czego potrzebujesz. Tych, którzy wolą przymierzyć i mieszkają w okolicy, zapraszamy do wypożyczalni stacjonarnej.
 • Niski koszt wypożyczenie ubranka dla maluszka to połowa ceny, jaką trzeba zapłacić w sklepie.
 • Ekologiczność – wypożyczając oraz dając szansę na użycie ubranka innym, zmniejszamy produkcję kolejnych przedmiotów, które zostałyby wrzucone do szafy i zapomniane lub wyrzucone.
 • Atrakcyjne warunki – proste zasady wypożyczenia, znacznie niższe koszty, rabaty oraz promocje. To wszystko w trosce o nasze pociechy, środowisko i dobre samopoczucie.
 • Wysoka jakość – ubranka pochodzą z renomowanych firm. Materiały,  z których są szyte, posiadają cenione certyfikaty.

 

To się opłaca!

Wypożyczalnia ubranek dla dzieci to doskonała możliwość na szybkie, tanie i satysfakcjonujące zakupy. Oferujemy ubranka dla dziewczynek i dla chłopców na chrzty, roczki, urodziny, rodzinne uroczystości. Jeśli chcesz ubrać swoje dziecko w piękne i stylowe ubranko, a jednocześnie nie gromadzić kolejnych rzeczy – przeczytaj, jak wypożyczyć stylizacje, wejdź na naszą stronę i zobacz, jakie to proste.

 

OFERTA

 

 

Komentarze: