Wypożyczalnia ubranek do chrztu – dowiedz się jak najwięcej!

Gdy dziecko pojawia się w rodzinie, zawsze pragniemy, aby wyglądało jak najlepiej. Okazji do zaprezentowania jest sporo i to już po narodzinach: Chrzest, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, rodzinne uroczystości, wesela, Roczek. Eleganckie ubranka dla najmłodszych chociaż małe, to nie są takie tanie. Opiekunowie dziecka często stają przed dylematem, czy warto kupić nowe ubranko na kilka godzin? Poszukujemy najlepszych rozwiązań dla rodziców i właśnie dlatego powstała wypożyczalnia ubranek do chrztu by Grusie.

 

Chrzest, czyli wyjątkowy dzień dla dziecka

Chrzest dziecka dla wielu wierzących oznacza jeden z ważniejszych dni w życiu każdego człowieka. To pierwszy z siedmiu sakramentów i chwila, podczas której główka maleństwa obmywana jest wodą. Chrzest to inaczej oficjalne przystąpienie do Kościoła katolickiego, a także wyzwolenie od grzechu pierworodnego. Wydarzenie określane jest jako synonim najpiękniejszego i najcenniejszego daru otrzymanego od Boga.

Symboli chrztu dziecka jest wiele. To woda chrzcielna, krzyżmo, znak krzyża, świeca, czy też biała szata. Nie bez znaczenia jest również ubranko na chrzest. Najważniejszy jest kolor, czyli biel. Biały odcień oznacza czystość i niewinność, dlatego jest dedykowany właśnie na to niezwykłe wydarzenie. Nie ma obowiązku ubierania dzieci do chrztu w podobny sposób. Rodzice, kupując lub wypożyczając ubranko, kierują się nie tylko wyborem w dobrym stylu, ale również porą roku.

Msza Święta to prawie godzinny pobyt w kościele. Ważne, aby dziecku było ciepło. Dziewczynki najczęściej ubierane są w białe sukienki albo tuniczki. Dla chłopców dedykowane są garniturki w jasnych kolorach lub ciemne z białymi koszulami albo bodziakami. W zależności od tego, jak ciepło lub zimno jest w danym miesiącu, rodzice nakładają dziecku dostosowaną do pogody odzież wierzchnią. Wisienką na torcie w stylizacji są buciki, niekoniecznie białe.

 

Wypożyczalnia ubranek do chrztu
biała sukienka z różyczkami z naszego sklepu i wypożyczalni

 

Ubranko na chrzest, jakie wybrać?

Już wiemy, że ubranko powinno być eleganckie i białego koloru. Czy coś jeszcze jest ważne? Liczy się funkcjonalność. Warto pamiętać, że podczas kilku godzin może wystąpić potrzeba zmiany pieluszki. Dobrze, aby czynność tą można było wykonać szybko w każdych warunkach. Niezwykle ważna jest jakość ubranka. Najlepiej wybierać materiały delikatne, oddychające i przewiewne np. bawełnę. Przegrzany maluch staje się marudny i płaczliwy. Łatwiej okryć dziecko podczas chrztu ciepłym kocykiem, niż latem zapewnić chłód ubierając w grubsze ubranko.

Dla rodziców nie liczy się tylko ubranie w dobrym stylu, chociaż w tym dniu dla wielu to bardzo ważne! Moda i wygoda to połączenie idealne dla chrzcielnej stylizacji. Sukienka może być piękna, a jednocześnie nie krępować ruchów małej dziewczynki. Garnitur jako ubranko na chrzest, nie oznacza kupowanie niepraktycznych kompletów. Zarówno spodnie, jak i marynarki dla najmłodszych mogą być niezwykle wygodne.

 

garnitur w dobrym stylu
wypożyczalnia Grusie – garnitury na chrzest

 

Zazwyczaj dziecko ubierane jest odświętnie na kilka godzin w dniu chrztu. Często rodzice szybko decydują się przebrać malucha w komfortowy strój podczas uroczystości w gronie najbliższych.

 

Zawsze w dobrym stylu. Kupić ubranko na chrzest, czy wypożyczyć?

Nie ma wyłącznie jednej, dobrej odpowiedzi. Niektórym rodzicom zależy, aby ubierać swoje dzieci w nową odzież i mają ku temu możliwości finansowe. Jest to jak najbardziej w porządku. Kupione ubranka na chrzest to możliwość zakupu, który w 100% przypadnie do naszego gustu. Poza tym nowe ubranie to gwarancja, że nikt poza naszym dzieckiem, nie ubierał wcześniej stroju oraz że produkt będzie w idealnym stanie. Nowy zakup zawsze można wymienić lub oddać, jeśli nie jest za późno.

Jednak coraz częściej rodzice decydują się na wypożyczenie ubranka dla dzieci do chrztu. Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni? Wymieniamy najważniejsze zalety:

  • To ubranko, które dziecko założy tylko na kilka godzin. Praktyczniej jest wypożyczyć sukienkę lub garnitur za zdecydowanie tańsze pieniądze i po prostu oddać.
  • Nie tracimy czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych.
  • Wypożyczalnie posiadają szerokie oferty i swoją marką gwarantują estetycznie prezentujący się stan ubrania.
  • Nie musimy martwić się praniem i prasowaniem.
  • Wypożyczając – oszczędzamy pieniądze!
  • To opcja, na którą stać każdego.

 

Sukienka dla dziewczynki na chrzest
używane ubranka również prezentują się pięknie

 

Wypożyczalnia ubranek do chrztu dla chłopców i dziewczynek

Twoje dziecko może wyglądać przepięknie podczas chrztu, jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie ubranka z naszej firmy – GRUSIE. Prowadzimy sklep na terenie Bielska-Białej, ale wysyłka z naszej wypożyczalni ubranek do chrztu obowiązuje w  całej Polsce. Co u nas znajdziesz? Tylko najpiękniejsze ubranka  wykonane w staranny sposób z najlepszej jakości materiałów.

Z zawodu i pasji zajmuję się projektowaniem oraz szyciem ubrań. Dlatego w ofercie znajdziecie moje perełki. Jednak to nie wszystko! Systematycznie przeglądam strony różnych sklepów, wyszukując stylizacje, które jeszcze bardziej wzbogacą Wypożyczalnię Grusie. To świat moich produktów oraz najcudowniejszych ubrań na chrzest dziecka od innych producentów.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ,

aby wyglądać pięknie zawsze i wszędzie!

Komentarze: