Jak ubrać dziecko do chrztu ?

W co ubrać dziecko do chrztu? Możesz je ubrać według Twojego upodobania, jednak zazwyczaj rodzice ubierają dziecko w jasne lub białe ubranka, dziewczynki w sukieneczki, chłopcy natomiast mają ubrane różne garniturki, lub spodenki z białą koszulką i muszką, czy kamizelki…

       Garnitur do chrztu

Teraz nie zawsze ubiera się dzieci w jasne ubranka, często mamy zakładają swoim pociechom garniturki ciemne, granatowe, grafitowe a nawet czarne. Zawsze jednak są one eleganckie- bo to najważniejszy dzień w życiu maluszka.

Na pewno trzeba ubrać dziecko w taki sposób, aby nie było mu za zimno, lub za gorąco. Ubranko dla dziecka powinno być dostosowane do pory roku. Przegrzanie lub wychłodzenie dziecka nie jest dobre.

W kościele czy kaplicy, gdzie dziecko będzie miało chrzest, może być chłodniej niż na zewnątrz, dlatego, nawet jeśli świeci mocne , letnie słońce, zabierz ze sobą coś do ubrania..

Jakie ubrania do chrztu możemy zaproponować?

W naszym sklepie mamy mnóstwo świeżych i prostych wzorów po mniej skromne, bardziej tradycyjne, a także odjazdowe projekty.

Można u nas dobrać do garnituru dla chłopca świetną koszulkę czy bodo-koszulkę. Wybór jest ogromny- są body jednokolorowe, body w krateczki i paseczki czy z kolorowymi wstawkami.

Bodo-koszulka

Mamy ubranka dla dzieci z bawełny- nie posiadamy ubranek z poliestru lub chińskich . Wszystko szyjemy ręcznie w naszej firmie, z najlepszych polskich materiałów.

Jeśli spodobało się jakieś ubranko ale np. nie pasuje kolor- na życzenie szyjemy ubranka według gustu klienta.

Kolekcje nasze są małe i oryginalne- nie mamy masowej produkcji.

 Biały garnitur dla chłopców do chrztu z katanka

Co jest kupowane najczęściej na tę okazję?

Body białe, niebieskie, niebieskie z białymi wykończeniami, białe z różnymi kolorowymi wykończeniami, garnitury dla chłopców białe, niebieskie, jasno beżowe, kremowe, granatowe lub mieszane. Hitem są  w tej chwili ubranka z szelkami:  Ubranko z szelkami

Ubranko turkusowe

marynarka dziecięca 

garnitur dziecięcy

Zapraszamy więc do przejrzenia naszej oferty i na zakupy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć