Chłopięce ubranka


Jednym z pierwszych zapotrzebowań, kiedy w naszym domu pojawia się dziecko, są ubranka dla niego.
Każda mama i każdy tata myśli jak to będzie i zabierają się za zakupy. Najlepiej jeśli ubranko dla dziecka będzie bawełniane i wygodne. To dwie chyba najważniejsze zasady. Oczywiście rozmiar też musi być odpowiednio dobrany. W zbyt małym i obcisłym ciuszku nasz malec będzie czuł się skrępowany i może stać się nieco marudny. Z kolei w za dużym ubraniu będzie mu po prostu niewygodnie.

Reasumując: pamiętajmy o trzech rzeczach materiale, z którego uszyte jest ubranie, wygodzie i o rozmiarze.

Kolejny "problem" to ilość. Każda mama zastanawia się, czy dana liczba wystarczy, bo przecież wiadomo jak małe dzieci się brudzą i że często trzeba zmieniać im ubranko. Wiele osób zastanawia się też nad tym, czy naszego niemowlaczka ubierać w body czy jednak używać sprawdzonych kaftaników. Argumentem by używać body jest na pewno wygoda dla dziecka i zakryte plecki - szczególnie w zimie, kiedy łatwo dzidziuś może się zaziębić. Jednak wiele mam podkreśla,że body ciężko się zakłada a zwłaszcza w okresie, kiedy dzieci są maleńkie i bardzo martwimy się o każde podniesienie dziecka, czy aby nie uszkodzimy mu kręgosłupa. Argumentem przemawiającym za kaftanikami jest na pewno szybsze i łatwiejsze ich wkładanie i ściąganie.

Jak widać problem ubranek dla niemowląt to nie lada wyzwanie i wiele pytań na które musi odpowiedzieć każdy rodzic.

Szyjemy ubranka dla dzieci. Sami je projektujemy. W naszej ofercie są garnitury dla chłopców, koszule, bodo-koszule, koszule dla dzieci, marynarki dla chłopców.
W naszych ubrankach Twoje dziecko pójdzie do chrztu, mamy też ubranka na roczek lub do przedszkola - Grusie.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć